Seria najgorszych przypadków

Seria najgorszych przypadków

Jak zachęcić dzieci do czytania? Proponując mu książki niestandardowe, unikalne, które raczej nie trzymają się podstawowych zasad normalności. Jeżeli dziecko chwyci w ręce taką książkę, to na pewno na jakiś czas zapomni o smartfonach i innych tego typu wynalazkach. Czy takich książek jest mało na rynku? Oczywiście, że nie. Bez problemu otrzymamy takie książki, które wymykają się wszelkim regułom i wszystkim czytelnikom zawsze zapewniają ogromną ilość śmiechu. Do takich książek na pewno należy “Totalna demolka. Dziennik cwaniaczka. Tom 14” . Jej autorem jest Jeff Kiney.

Jedna z najlepszych serii

“Dziennik Cwaniaczka” to seria, która za każdym razem szybko wdrapuje się na szczyty listy bestsellerów. Jeff Kiney ojciec dwojga dzieci miał doskonały sposób na to, aby przyciągnąć uwagę wielu dzieci na całym świecie. Warto jednak dodać, że tworzenie wspaniałych dzienników nastoletniego Grega, to nie jedynie zainteresowanie Jeffa. Oprócz pisania Kiney jest twórcą internetowych gier komputerowych. Autor jest odpowiedzialny za stworzenie www.poptropica.com, jednego z Pięćdziesięciu Najlepszych Portali Internetowych według “Time”. Jak więc widać mamy do czynienia z człowiekiem, który ma doskonały sposób na siebie. Czy któraś z części “Dziennika Cwaniaczka” zasługuje na specjalne uznanie? Nie, bowiem wszystkie są równie fajne i równie zabawne. “Tom 1: Dziennik cwaniaczka”, “Tom 3: Szczyt wszystkiego”, “Tom 6: Biała gorączka”, “Tom 7: Trzeci do pary”, Tom 10: Stara bieda” i pozostałe to doskonała okazja do tego, aby zachęcić młodzież do kupienia i poznania kolejnej serii fantastycznych książek.

Remont w domu

Totalna demolka. Dziennik cwaniaczka. Tom 14” – z czym tym razem do czynienia będzie miała rodzina Heffleyów? Otóż mama stwierdza, że czas na remont domu. Czy jednak tak zwykły pomysł w przypadku tej rodziny może być taki “zwykły”? Oczywiście, że nie. Już od samego początku nic nie idzie tak jak być powinno. Nadciąga wielka katastrofa, gdzie koty grzęznące w świeżym betonie to pestka. Osy kloaczne, myszy w ścianach, trująca pleśń to nadal nic. Czy latająca wanna to coś niespotykanego? Tutaj na pewno będziemy mieli z nią do czynienia. Na to wszystko jeszcze dojdą sąsiedzi, którzy będą chcieli zemścić się na Heffleach. Czy Greg i jego rodzina przetrwają ten okres? Czy jednak remont okaże się katastrofą, a oni będą musieli poszukać nowego domu w zupełnie innym mieście daleko, daleko stąd? Tego dowiemy się z tego wspaniałego dziennika Grega!.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com